Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 10 sierpnia 2018 - 19 sierpnia 2018

Piątek – 10 sierpnia – święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

17:00

Za ++ Stanisława Krupa, rodziców, teściów, siostrę, 2 braci, szwagrów, ++ z rodziny, pokrewieństwa i dusze wczyśćcu cierpiące.

Sobota – 11 sierpnia – wspomnienie św. Klary, dz.

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8:00

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

Za + Jolantę Krupa od mieszkańców ul. Zazdrosnej.

Niedziela – 12 sierpnia – 19. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ matkę Annę Skrabel, dziadków Martę i Stefana Somerling, Halinę Somerling, rodziców Łucję i Emila Słupików, Eugeniusza i Jerzego Słupików.

10:30

Za ++ Marię i Wilhelma Dyrdów, syna Erwina, Bronisławę i Antoniego Fuchs, rodziców i ++ z pokrewieństwa Fuchs i Dyrda.

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ rodziców Reginę i Antoniego Kotula, ich rodziców Józefa Raska z dwiema żonami, pradziadków Emę i Karola Szymurów, wnuka Łukasza i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Poniedziałek – 13 sierpnia

17:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne dary dla Eryka Sokalskiego w 1. rocznicę urodzin, Rodziców, Chrzestnych i Rodzeństwa.

20:00

Nabożeństwo Fatimskie.

Wtorek – 14 sierpnia – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

17:00

Za + Otona Błażycę w 30. dzień po śmierci.

Środa – 15 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

7:30

Za ++ Jana i Florentynę Słupików, wnuków Pawła, Wiktora i Walentego, wnuczkę Łucję, synów Antoniego, Józefa, Romana i Wilhelma, synowe Elżbietę i Julię, córki Annę i Marię, zięciów Szymona i Wilhelma i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30

Za ++ męża Jana Pawlasa, rodziców Emę i Jana, teściów Martę i Jerzego Zniszczołów, ++ z rodzin Pawlas, Zniszczoł i Gruszka.

Nieszpory Maryjne.

16:00

Za + Cecylię Szymik od sąsiadów.

Czwartek – 16 sierpnia

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Bogdana, ks. Karola, SM Kamiliany, SM Nikoli i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

17:00

Za ++ Marię i Macieja Lanusznych, Annę i Antoniego Gajdów, ++ córki, synów, synowe, zięciów i ++ z pokrewieństwa.

Piątek – 17 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ św. JACKA, PREZB. GŁÓWNEGO PATRONA ARCHIDIECEZJI

17:00

Za ++ rodziców Bertę i Emila Fojcików, syna Franciszka i rodzeństwo, teściów Marię i Jana Grzywoków, syna Ewalda, córkę Ernestynę i męża Romana, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota – 18 sierpnia

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8:00

Nabożeństwo eucharystyczne.

16:00

Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Anioła Stróża oraz potrzebne łaski dla Marty Kornas w 1. rocznicę urodzin i całej Rodziny.

17:00

Za + Waltra Brząkalika w 2. rocznicę śmierci.

Niedziela – 19 sierpnia – 20. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Annę i Pawła Wolników i ++ rodziców z obu stron.

10:30

Za + Halinę Wilk w 6. rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Teresę Brzoska w 1. rocznicę śmierci, męża Henryka,dziadków Gertrudę i Joachima Murasów, Annę i Wilhelma Brzosków.