Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Liturgia tygodnia 20 października 2017 - 29 października 2017

Piątek – 20 października – wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

17:00

Za ++ Teofila Smolorza, żonę Marię, rodziców Jadwigę i Teofila Smolorzów, teściów Augustynę i Franciszka Gorzawskich i ++ z pokrewieństwa.

Sobota – 21 października – rocznica poświęcenia kościoła w Palowicach

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo Eucharystyczne.

16:00

Do Opatrzności Bożej i MB Fatimskiej w intencji Alicji i Eryka Rasków w 55. rocznicę małżeństwa, o zdrowie i opiekę na dalsze lata dla dzieci z rodzinami.

17:00

W intencji Budowniczych kościoła i wszystkich Parafian w 36. rocznicę poświęcenia kościoła.

17:45

Niedziela – 22 października – 29. NIEDZIELA ZWYKŁA – Światowy Dzień Misyjny

7:30

Za ++ rodziców Gertrudę i Joachima Murasów, Marię i Stanisława Przybyłów, brata Henryka, siostrę Teresę i szwagra Henryka Brzoskę.

10:30

O Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana Tomasza Króla w 1. rocznicę urodzin, Rodziców i Chrzestnych.

14:00

Do św. Huberta w intencji Koła Łowieckiego „Perkoz” z Wodzisławia Śląskiego.

15:30

16:00

Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny i Nikodema Grzegorzków w 55. rocznicę ślubu i w intencji całej rodziny.

Poniedziałek – 23 października

17:00

Za + Huberta Musioła w rocznicę śmierci.

Wtorek – 24 października

17:00

Za ++ Pawła Dyrdę, żonę Dorotę, rodziców Pawła i Gertrudę Dyrdów, Marię i Józefa Rduch, Annę i Tomasza Walów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 25 października – Wieczna Adoracja

7:15

Nabożeństwo różańcowe i Nowenna do MBNP.

8:00

Za + Alojzego Morcinka od sąsiadów.

Czwartek – 26 października

16:15

Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

17:00

Za ++ Członkinie IV Róży Żywego Różańca MB Bolesnej.

Piątek – 27 października

17:00

Za ++ Członkinie V Róży Żywego Różańca MB Lourdzkiej: Jadwigę Maruszczyk, Kunegundę Huczała, Martę Kania, Annę Grzegorzek, Annę Fuchs, Elżbietę Wala, Małgorzatę Kurpas, Augustynę Grzegorzek, Eleonorę Fuchs, Czesławę Pieter, Łucję Słupik, Ernę Figura, Elfrydę Olszowską, Katarzynę Smolorz, Łucję Grzegorzek, Zofię Wala, Annę Lis, Krystynę Bujoczek, Irenę Labus i Krystynę Kowalską.

18:15

Czuwanie modlitewne dla Młodzieży.

Sobota – 28 października – święto św. Ap. szymona i Judy Tadeusza

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo Eucharystyczne.

17:00

Za ++ Wilhelma Wicher, braci Joachima i Jerzego, rodziców, teściów, trzech szwagrów, szwagierki i ++ z rodzin Wicher i Zipcer.

17:45

Niedziela – 29 października – 30. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Eugeniusza Kopca, rodziców Annę i Brunona Kopiec, Helenę i Alberta Sonków i ++ z pokrewieństwa.

10:30

Za ++ rodziców Teresę i Franciszka Szombarów, Marię i Bolesława Grzegorzków.

15:30

16:00

Za + Annę Pacler w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron i wnuka Józefa Niedobeckiego.