Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

15 grudnia 2019 – 22 grudnia 2019

• Jesteśmy coraz bliżej Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech nasze oczekiwanie na ten czas ma również wymiar duchowego przygotowania na ostateczne przyjście Chrystusa, abyśmy z czystymi sercami stanęli przed Nim z radością. Bądźmy wytrwali i ufni. Czekamy na Tego, który przyniesie nam zbawienie.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii, w ubiegłą niedzielę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 1324 zł – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, a paniom z Zespołu Caritas dziękuję za przeprowadzenie zbiórki. O 15:30 zapraszam na nabożeństwo adwentowe.
  • Serdecznie zapraszam dorosłych i dzieci na roraty od poniedziałku do piątku o 17:00, a w soboty o 8:00 rano.
  • W poniedziałek, po Mszy wieczornej, zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas naszej Parafii.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i powołanych z naszej parafii, o 17:00 Msza roratnia, po Mszy spotkanie Dzieci Maryi.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 roraty.
  • Na stronie internetowej Parafii podany jest plan kolędy.
  • W zakrystii są do nabycia opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  • W „Gościu Niedzielnym” kolejna część adwentowego cyklu zatytułowanego „Pan jest blisko”.
  • Dziękuję wszystkim, którzy w minioną niedzielę oddali honorowo krew, spełniając w ten sposób uczynek miłości względem potrzebujących bliźnich. Kolejna akcja krwiodawstwa będzie miała miejsce w naszej parafii w maju przyszłego roku.
  • 28 grudnia o godz. 18:00, w katowickim Spodku, odbędzie się koncert „Betlejem w Spodku”. Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w zakrystii, do każdego biletu dołączona jest płyta z kolędami.
  • Życzę radosnego i spokojnego przeżycia niedzieli i całego tygodnia!