Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

16 września 2018 - 23 września 2018

Ogłoszenia parafialne

• Na ile Jezus jest obecny w mojej codzienności, jak często zwracam się do Niego? Czy sercem przyjmuję prawdę, że to mój Bóg i Zbawiciel? Mogę mówić, że wierzę, ale czy moje czyny pokazują moją wiarę?
  • Kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziś o 1400 w katedrze spotkanie Dzieci Maryi w 40. rocznicę istnienia tego ruchu w naszej archidiecezji. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • W środę o 715 zapraszam na różaniec i Nowennę do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna, po Mszy zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi.
  • W sobotę o 7:30 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • W „Gościu Niedzielnym” można przeczytać o tym, co się dzieje, gdy wypowiadasz imię Jezus; dla dzieci jest „Mały Gość” z kalendarzem na nowy rok szkolny.
  • Na parkingu ustawione są kontenery na makulaturę, zachęcam do zbiórki, dochód przeznaczony jest na wakacyjne zajęcia dla dzieci na boisku organizowane przez Akcję Katolicka naszej parafii.
  • Z radością informuję, że Wojewódzki Konserwator Zabytków w Katowicach, bez zastrzeżeń, zatwierdził wykonanie remontu dachu naszego kościoła.
  • Życzę radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i całego tygodnia!