Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

11 listopada 2018 - 18 listopada 2018

Ogłoszenia parafialne

• Być ubogim w duchu to zobaczyć, że nie zaszczytna pozycja w społeczeństwie czy drogie ubrania i gadżety stanowią prawdę o nas. Prawdą jest serce zdolne oddać wszystko dla miłości Boga i bliźniego.
  • Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii, przed kościołem Panie z Zespołu Caritas przeprowadzają zbiórkę na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy modlili się za zmarłych zalecanych.
  • W poniedziałek, po Mszy wieczornej, zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W środę o 7:15 zapraszam na różaniec, po nim Nowenna do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych z naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. O 17:00 Msza św. szkolna, po niej zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na remont dachu zamiast kolekty na archidiecezję.
  • W „Gościu Niedzielnym” o cennych właściwościach zdrowotnych miodu, dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z komiksem „Skauci Niepodległej”.
  • Na parkingu ustawione są kontenery na makulaturę, zachęcam do zbiórki; dochód przeznaczony jest na wakacyjne zajęcia dla dzieci na boisku organizowane przez Akcję Katolicką naszej parafii.
  • Zapraszam do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok.
  • Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy do udziału w III archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 5-13 maja 2019 r. Udział w niej zapowiedział Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc i Ksiądz Biskup Marek Szkudło. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągiem z wagonami sypialnymi. Koszt pielgrzymki: 2799zł + 199€.
  • Życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia!