Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

20 stycznia 2019 – 27 stycznia 2019

• Maryja zachęca nas dziś: „Zróbcie wszystko, cokolwiek Syn mój wam powie”. Ona jak troskliwa matka towarzyszy nam zarówno w radosnych, jak i trudnych doświadczeniach, zawsze wskazując na Jezusa. Nie jesteśmy sami. Możemy o wszystkim powiedzieć Jezusowi i z wiarą prosić Go o pomoc w każdej sytuacji.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary – również wpłacane na konto parafii. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • We wtorek o 17:00 zapraszam serdecznie na Mszę św. dziękczynną za szczęśliwy remont dachu naszego kościoła.
  • W środę o 7:15 różaniec i nabożeństwo do MBNP. O 15:30 Msza św. w intencji Seniorów naszej Parafii, po niej, organizowane przez Akcję Katolicką naszej Parafii, spotkanie kolędowe w restauracji „Palowiczanka”. Koszt 25 zł., zapisy w zakrystii.
  • W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji powołanych z naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne; o 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po niej spotkanie Dzieci Maryi. Msza św. w czwartek za + Wiktorię Buchta od sąsiadów z ul. Granicznej – zapraszam do wspólnej modlitwy.
  • W piątek o 17:45 zapraszam Młodzież na czuwanie modlitewne.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • W przyszłą niedzielę adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach – początek o 14:00; kolekta na potrzeby parafii.
  • Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przyjęli kolędę za życzliwe przyjęcie, za uwagi świadczące o zatroskaniu o dobro naszej Wspólnoty parafialnej oraz złożone ofiary, które pozwoliły spłacić remont dachu kościoła.
  • W nowym „Gościu Niedzielnym” o relacji między Kościołem i państwem oraz obrazek z modlitwą dziadków za wnuki. Dla dzieci jest „Mały Gość” z obrazkiem z modlitwą wnuków za babcię i dziadka.
  • Na parkingu ustawione są kontenery na makulaturę, zachęcam do zbiórki; dochód przeznaczony jest na wakacyjne zajęcia dla dzieci na boisku organizowane przez Akcję Katolicką naszej parafii.
  • Życzę radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia!