Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

17 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018

Ogłoszenia parafialne

• Bóg zasiał ziarno wiary w naszym życiu. Możemy go nie widzieć, nie rozumieć, ale ono ma potencjał do wzrastania. Przyjście na Mszę św., modlitwa, czynienie dobra to akty wiary. To dawanie możliwości wzrostu ziarna, rozkwitu Królestwa Bożego w naszej codzienności.
  • Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również wpłacane na konto parafialne. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  • W środę o 7:15 zapraszam na różaniec i nowennę do MBNP.
  • W czwartek od 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii. O 17:00 Msza św. szkolna, po Mszy spotkanie Dzieci Maryi.
  • W piątek o 8:00 zapraszam na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego.
  • W sobotę o 7:30 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • Dziękuję Paniom Felicji Dyl, Lidii Kempny, Zofii Smolorz i Zdzisławie Szyman za przygotowanie Domu Parafialnego na rekolekcje wakacyjne Dzieci Maryi, które rozpoczną się w poniedziałek 25 czerwca, dziękuję Panom Leszkowi Raskowi, Robertowi Murasowi, Janowi Szwedzie i Andrzejowi Bończykowi za pomoc w uprzątnięciu drewna po remoncie dachu kościoła.
  • W „Gościu Niedzielnym” wywiad z Bogdanem Rymanowskim na temat szans Polaków na mundialu, dla dzieci jest podwójny, wakacyjny „Mały Gość” z opisem najpiękniejszych miejsc do zwiedzenia w Polsce.
  • W naszej Bibliotece Publicznej można zobaczyć wystawę ręcznie haftowanych obrazów autorstwa p. Bernadety Sulejczak – zachęcam do odwiedzenia.
  • Numer konta Caritas Archidiecezji Katowickiej do wpłat na pomoc dzieciom z Aleppo: 90 1560 1111 0000 9070 0011 6398 z dopiskiem „Wpłaty Śląskie dla Aleppo”. Nr jest również umieszczony na stronie internetowej Parafii.
  • Życzę radosnego przeżycia niedzieli i całego tygodnia!