Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

22 października 2017 - 29 października 2017

Ogłoszenia parafialne

• Naszym celem jest życie wieczne, osadzeni jednak jesteśmy w konkretnej ziemskiej rzeczywistości. Potrzebny nam jest zatem jasny system wartości, musimy także kierować się uczciwością wobec samych siebie i innych ludzi, a także wobec Boga. Eucharystia nas umacnia, abyśmy byli źródłem światła w świecie.
  • Kolekta przeznaczona jest na misje – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Zapraszam na różaniec dziś o 15:30, w środy o 7:15, w pozostałe dni po wieczornej Mszy św.
  • W zakrystii można złożyć podpis poparcia dla ustawy zakazującej zabijania nienarodzonych chorych dzieci.
  • We wtorek po różańcu w Domu Parafialnym odbędzie się projekcja filmu „Cuda z nieba” o niewytłumaczalnym medycznie uzdrowieniu 10-latki. Zapraszam wszystkich chętnych, także Dzieci Maryi, ponieważ nie będzie dla nich spotkania w czwartek.
  • W środę o 7:15 zapraszam na nabożeństwo różańcowe i Nowennę do MBNP. Od 8:30 do 17:00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wiecznej Adoracji. Proszę o zapisywanie się na godzinne dyżury, aby zapewnić bezpieczeństwo Najświętszego Sakramentu.
  • W czwartek od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci.
  • W piątek o 18:15 zapraszam Młodzież na czuwanie modlitewne.
  • W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • W zakrystii można składać zalecki za zmarłych, za których będziemy odmawiać Różaniec od 2 do 8 listopada.
  • Uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do wzięcia udziału w III edycji projektu: „Śląskie. Inwestujemy w talenty", mającego na celu wsparcie stypendialne uczniów. Wszystkie informacje umieszczone są na stronie internetowej parafii w zakładce „Ogłoszenia parafialne”.
  • W „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać o realiach pracy i kształcenia rezydentów – kim są lekarze, którzy rozpoczęli protest. Dla dzieci jest „Mały Gość”.
  • Życzę Bożej opieki i błogosławieństwa!

Śląskie. Inwestujemy w talenty