Siostra Maria Kamiliana

Służebniczka Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej

Z całego serca zapraszam na swoje uroczyste Śluby Wieczyste, które odbędą się 2 sierpnia 2018r. o godzinie 11:00 w Klasztornej Kaplicy w Panewnikach.

Zobacz zaproszenie

ks. Maria Kamiliana - Śluby Wieczyste

ks. Maria Kamiliana - Służebniczka Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej

Siostra Maria Kamiliana, Alina Szymura, urodzona 08.07 1989. Uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki w Żorach. W 2008 wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanej. W 2012 złożyła pierwsze śluby zakonne i podjęła pracę na placówce w Panewnikach. Od 2016 jest studentką Wydziału Teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.