Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Pobierz intencje mszalne

Piątek – 25 września

17:00

Za ++ Marię i Stanisława Grzonków, trzech synów, synową, Annę i Ludwika Dominów i ++ z pokrewieństwa.

18:00

Czuwanie modlitewne dla Młodzieży.

Sobota – 26 września

Godzinki ku czci NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

16:00

O Boże błogosławieństwo dla Antoniny Strzoda w 1. rocznicę urodzin oraz Martę Jadwigę Gajda, Andrzeja Pawła Słupika i Bartosza Pawła Dyrdę przyjmujących Chrzest św., siostrę Paulinę w 3. rocznicę urodzin, Rodziców i Chrzestnych.

17:00

Za ++ Alojzego Smolorza, rodziców Jadwigę i Teofila Smolorzów, synów Jana, Józefa i Teofila, synowe Magdalenę, Katarzynę i Marię, Franciszkę i Józefa Morcinków, synów Alojzego i Huberta, Krystynę i Romana Gawełczyków, Henryka Szafrańca i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela – 27 września – 26. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny Piwowarskich.

10:30

O Boże błogosławieństwo dla Marka Augustyna Sokalskiego w 1. rocznicę urodzin, Rodzeństwa, Rodziców i Chrzestnych.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Henryka Sładka w 4. rocznicę śmierci, ojca Joachima, brata Zenona i ++ dziadków z obu stron.

Poniedziałek – 28 września – wspomnienie św. Wacława, męcz.

17:00

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza Haim w 30. rocznicę urodzin i w intencji Najbliższych.

Wtorek – 29 września – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

17:00

Do MB z podziękowaniem za wyproszone łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Błażeja Czerwińskiego i syna Aleksandra z okazji urodzin, dla Najbliższych, oraz w intencji wszystkich Dobrodziejów z podziękowaniem za modlitwy i pomoc.

Środa – 30 września – wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK

7:15

Różaniec i Nowenna do MBNP.

8:00

Z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg prac przy malowaniu kościoła.

Czwartek – 1 października – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK, I czwartek

16:15

17:00

Za ++ Marię i Eryka Blindów, Emę i Alojzego Kołodziejczyków, Alojzego Warzecha, ++ z rodzin Blinda i Słupik i dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 2 października – wspomnienie św. Aniołów Stróżów, I piątek miesiąca

8:00

W intencji Parafian, zwłaszcza chorych i starszych.

17:00

Za ++ Dorotę i Franciszka Strzodów, rodziców z obu stron, córkę Teresę i zięcia Daniela.

17:30

Sobota – 3 października, I sobota miesiąca

Godzinki ku czci NMP.

8:00

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

17:00

Za ++ ojca Józefa Kania, ciocię Teresę Szombara z okazji urodzin i ++ dziadków od synów z rodzinami.

17:45

Niedziela – 4 października – 27. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Kazimierza Kampczyka w 1. rocznicę śmierci, rodziców Romana i Marię, matkę Agnieszkę, Annę Pacler i Halinę Kozioł.

10:30

Za ++ Bolesławę Gembalczyk w 5. rocznicę śmierci, męża Romana, ++ rodziców z obu stron i + Gintra Sonek.

15:30

16:00

Do Bożej Opatrzności w intencji Agaty Pawlas w 70. rocznicę urodzin z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę MBNP.

Modlitwa do Matki Boskiej Piekarskiej - Lekarki

O Maryjo, Matko Przedziwna, czczona w Piekarach jako Lekarka Chorych. Ty rozumiesz nasze potrzeby i pochylasz się nad każdym ludzkim bólem. Również w piekarskim sanktuarium wypraszasz u Syna liczne uzdrowienia.

Polecamy Ci wszystkich, którzy cierpią i błagamy o zatrzymanie panującej epidemii. Weź w opiekę nasze rodziny, parafie, ojczyznę i świat.

Wyjednaj łaskę przemiany zatwardziałych serc i doprowadź je do szczerej pokuty i nawrócenia. Głęboko wierzymy, że twój Syn wciąż uzdrawia, tak jak kiedyś w czasie swej wędrówki przez Palestynę, gdy przynoszono do Niego wielu chorych, ślepych, głuchych, kalekich i trędowatych.

Dzięki Twemu wstawiennictwu już przed wiekami zachowane od zarazy zostały rzesze wiernych. Polecając się Twej przemożnej opiece proszę Cię, Maryjo, wyproś zdrowie również dla mnie.

Wiesz, jak bardzo pragnę tej łaski. Wierzę, że Twój Syn może mnie uzdrowić. Powierzam się Jemu przez Twoje macierzyńskie Serce i proszę o uleczenie mojej duszy i ciała. Bądź uwielbiony, Panie Jezu, w swej mocy i miłosierdziu.

Bądź wysławiona, Matko Boża – Lekarko Chorych z Piekar. Amen.

Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej