Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Pobierz intencje mszalne

Piątek – 10 lipca

17:00

Za ++ Annę i Pawła Kurcoków, rodziców, rodzeństwo, Franciszka Grzegorzka, rodziców, brata, ++ z rodziny i pokrewieństwa.

Sobota – 11 lipca – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

Za ++ Maksymiliana i Annę Kaniów, córkę Teresę z mężem Franciszkiem, synów Maksymiliana i Józefa, synową Urszulę i rodziców z obu stron.

Niedziela – 12 lipca – 15. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ Danutę Szweda w 9. rocznicę śmierci, rodziców Marię i Jana Gońków oraz teścia Wiktora Szwedę.

10:30

Za + Weronikę Stolarczyk.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Krystynę i Józefa Krupów w kolejną rocznicę śmierci.

Poniedziałek – 13 lipca – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

17:00

Za ++ Annę i Józefa Rotko, Jadwigę i Józefa Gruszczaków, ++ z pokrewieństwa Rotko, Kowolik, Gruszczak i Hechmann.

20:00

Nabożeństwo Fatimskie.

Wtorek – 14 lipca

17:00

Za ++ Annę i Jana Gajdów, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Gajda, Sładek, Tajnert, Machulec, Górka i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK

7:15

Różaniec i Nowenna do MBNP.

W intencji Parafian.

Czwartek – 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel

16:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji ks. Bogdana, ks. Karola, s.M. Kamiliany, s.M. Nikoli i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne z naszej Parafii.

17:00

Za ++ Helenę i Pawła Habraszków, Antoninę i Stanisława Grzegorzków, dziadków Gońka, Habraszka, Grzegorzek, Marcol i ++ z pokrewieństwa.

Piątek – 17 lipca

17:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Bogdana Cofalika w 33. rocznicę święceń kapłańskich i kolejną rocznicę urodzin.

Sobota – 18 lipca

7:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Nabożeństwo eucharystyczne.

17:00

O Boże błogosławieństwo dla Julii Szczepanek w 1. rocznicę urodzin, Rodziców i Chrzestnych.

Niedziela – 19 lipca – 16. NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Za ++ dziadków Alojzego i Klarę Świacznych, Roberta i Marię Murasów, Karola i Stanisławę Piosek, Stanisława i Franciszkę Przybyłów, Helenę i Roberta Brożków.

10:30

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Bogdana Cofalika od Akcji Katolickiej z okazji urodzin.

15:30

Nieszpory niedzielne.

16:00

Za ++ Annę i Szymona Szostoków, rodziców z obu stron, zięcia Leonarda i ++ z pokrewieństwa.

Modlitwa do Matki Boskiej Piekarskiej - Lekarki

O Maryjo, Matko Przedziwna, czczona w Piekarach jako Lekarka Chorych. Ty rozumiesz nasze potrzeby i pochylasz się nad każdym ludzkim bólem. Również w piekarskim sanktuarium wypraszasz u Syna liczne uzdrowienia.

Polecamy Ci wszystkich, którzy cierpią i błagamy o zatrzymanie panującej epidemii. Weź w opiekę nasze rodziny, parafie, ojczyznę i świat.

Wyjednaj łaskę przemiany zatwardziałych serc i doprowadź je do szczerej pokuty i nawrócenia. Głęboko wierzymy, że twój Syn wciąż uzdrawia, tak jak kiedyś w czasie swej wędrówki przez Palestynę, gdy przynoszono do Niego wielu chorych, ślepych, głuchych, kalekich i trędowatych.

Dzięki Twemu wstawiennictwu już przed wiekami zachowane od zarazy zostały rzesze wiernych. Polecając się Twej przemożnej opiece proszę Cię, Maryjo, wyproś zdrowie również dla mnie.

Wiesz, jak bardzo pragnę tej łaski. Wierzę, że Twój Syn może mnie uzdrowić. Powierzam się Jemu przez Twoje macierzyńskie Serce i proszę o uleczenie mojej duszy i ciała. Bądź uwielbiony, Panie Jezu, w swej mocy i miłosierdziu.

Bądź wysławiona, Matko Boża – Lekarko Chorych z Piekar. Amen.

Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej