Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

5 lutego – 12 lutego 2023
Pobierz liturgię tygodnia
  1. Jezus chce pogłębić w nas ufność, że autentyczne życie wiary jest zaczynem przemieniającym nasz świat. Prośmy w tej Eucharystii o dar wewnętrznej przemiany, aby wszystkie nasze decyzje, zamiary i czyny przybliżały innych do królestwa Bożego.
  2. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji – na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również wpłacane na konto parafialne. O 15:30 zapraszam na modlitwę różańcową.
  3. W poniedziałek, po Mszy wieczornej, zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę o 7:15 modlitwa różańcowa i nowenna do MBNP, Msza św. o godz. 8:00.
  5. W czwartek od 16:00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii, o 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po Mszy spotkanie Dzieci Maryi.
  6. W piątek o 15:45 odbędzie się przy naszym kościele protest przeciwko budowie linii kolejowej CPK przebiegającej przez Palowice. Zbiórka na parkingu, zapraszam do udziału. O 18:00 Msza św. w intencji Młodzieży naszej Parafii, po Mszy spotkania w grupach dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  7. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes – obchodzimy Światowy Dzień Chorego. O 7:30 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o godz. 8:00 Msza św. w intencji chorych i starszych Parafian, po Mszy zapraszam na tradycyjne spotkanie do Domu Parafialnego.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  9. W „Gościu Niedzielnym” ciekawy tekst o tym, czy żałoba po bliskim zmarłym ma dziś sens, dla dzieci jest „Mały Gość”, jest też bezpłatna gazeta „Dobre Nowiny” i miesięcznik „Różaniec”.
  10. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy przez cały tydzień!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej