Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

2 października – 9 października 2022
Pobierz liturgię tygodnia
  1. „Przymnóż nam wiary” – proszą Jezusa Apostołowie. Wiara jest darem, ale także zaangażowaniem naszej wolności, a jej autentyczne przeżywanie prowadzi do postawy służby. Prośmy, abyśmy kroczyli drogą wiary pokornej, która zrodzi dobre owoce we wszystkich obszarach naszego życia.
  2. Kolekta przeznaczona jest na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach – Bóg zapłać za wszystkie ofiary. O 15:30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  3. Dziś, od 8:30 do 12:00, można honorowo oddać krew – serdecznie zapraszam i zachęcam do tego bezinteresownego daru miłości bliźniego.
  4. W środę o 7:15 nabożeństwo różańcowe i nowenna do MBNP, Msza św. o 8:00.
  5. W pierwszy czwartek o 16:15 nabożeństwo różańcowe, o 17:00 zapraszam Dzieci na Mszę św. szkolną, na której poświęcę różańce Dzieci komunijnych, po Mszy spotkanie Rodziców Dzieci komunijnych i spotkanie Dzieci Maryi.
  6. W pierwszy piątek o 8:00 Msza św. w intencji chorych i starszych Parafian, po Mszy odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – proszę zapisywać chorych w zakrystii.
  7. W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  9. Spotkanie Rady Parafialnej i Parafialnej Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek 10 października.
  10. Koło Gospodyń Wiejskich i p. Sołtys zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w środę 5 października o 18:00 w budynku Ośrodka Zdrowia. W imieniu Organizatorów zachęcam wszystkie Panie, niezależnie od wieku, do włączenia się w działalność Koła.
  11. W nowym „Gościu Niedzielnym” tekst o mocy różańca oraz wspomnienie o zmarłym Franciszku Pieczce, dla dzieci jest nowy „Mały Gość” z silikonową opaską – różańcem, jest też nowy numer miesięcznika „Różaniec”.
  12. Niech Bóg błogosławi na cały tydzień!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej