Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

30 stycznia – 6 lutego 2022
Pobierz liturgię tygodnia
  1. Ewangelia wspomina dziś o niezrozumieniu Jezusa przez mieszkańców rodzinnego miasta. Niebezpieczeństwo odrzucenia słowa Bożego istnieje także dziś. U progu Eucharystii wzbudźmy w sobie szczere pragnienie przyjęcia słów Chrystusa, aby oświecały nasze drogi i niosły pociechę dla naszego życia.
  2. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii – na wymianę instalacji CO w kościele – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również wpłacane na konto parafialne. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne.
  3. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę święto Ofiarowania Pańskiego – o 7:15 zapraszam na różaniec i nowennę do MBNP, Msze św. o 8:00 i 17:00, podczas Mszy poświęcenie gromnic. W tym dniu obchodzimy dzień życia konsekrowanego, kolekta na zakony kontemplacyjne.
  5. W pierwszy czwartek od 16:00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii. O 17:00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, na której poświęcę świece dzieci komunijnych, po Mszy spotkanie Rodziców dzieci komunijnych, nie będzie spotkania Dzieci Maryi. W tym dniu błogosławieństwo św. Błażeja chroniące od chorób gardła.
  6. W pierwszy piątek o 8:00 zapraszam na Mszę św. w intencji chorych i starszych Parafian, po Mszy odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – proszę zapisywać chorych w zakrystii.
  7. W pierwszą sobotę o 7:30 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o godz. 8:00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, po nim spotkanie Członków Róż Żywego Różańca. Z okazji wspomnienia św. Agaty poświęcenie chleba.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji – na utrzymanie i remont domów rekolekcyjnych.
  9. Dziś w „Gościu Niedzielnym” o życiu kontemplacyjnym, dla dzieci jest nowy „Mały Gość” jest też miesięcznik „Różaniec” i bezpłatna gazeta „Dobre Nowiny”.
  10. Życzę błogosławionego przeżycia Dnia Pańskiego i całego tygodnia!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej