Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

13 czerwca – 20 czerwca 2021
Pobierz liturgię tygodnia
  1. Z naszą wiarą, często tak słabą, małą i niepozorną, jest podobnie, jak z ziarnkiem gorczycy. Dzięki łasce Boga, który troszczy się o każdego z nas, możemy wzrastać i nieustannie budować wspólnotę wiary. Zgromadzeni w tej wspólnocie na sprawowaniu świętej liturgii otwórzmy nasze serca na działanie tej łaski.
  2. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również wpłacane na konto parafialne. O 15:30 zapraszam na nieszpory niedzielne, o 20:00 na nabożeństwo Fatimskie.
  3. W środę o 7:15 zapraszam na różaniec, po nim nowenna do MBNP.
  4. W czwartek od 16:00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych z naszej wspólnoty i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, o 17:00 zapraszam Dzieci na Mszę św. szkolną, po niej zapraszam na spotkanie Dzieci Maryi.
  5. W sobotę 19. dzień miesiąca – oddajemy cześć św. Józefowi, o 7:30 godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  6. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  7. W „Gościu Niedzielnym” wywiad z byłą więźniarką obozu z Auschwitz, której numer obozowy ucałował papież Franciszek, dla dzieci jest „Mały Gość”, jest też bezpłatna gazeta „Dobre Nowiny” oraz magnesy z wizerunkiem naszego kościoła; nad stolikiem z „Gościem” zawieszone są trzy wzory zdjęć na płótnie, autorstwa p. Piotra Malcharka, z widokiem naszego kościoła w cenie 20 zł. Zdjęcia można zamawiać w zakrystii.
  8. Zachęcam do odwiedzenia biblioteki, w której pojawiło się kilka nowych tytułów, m. in. książka „Biskup. Nawrócony gangster” – historia młodego, inteligentnego i oczytanego chłopaka, który świadomie wybrał drogę przestępstwa.
  9. Życzę błogosławieństwa na dziś i cały tydzień!
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Palowicach

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej