17 marca – 24 marca 2024
Pobierz liturgię tygodnia
  1. Chrystus, świadomy nadchodzących wydarzeń, odsłania swoje serce i zaprasza nas do kontemplacji tajemnicy krzyża, na którym dokona się Jego wywyższenie. Uczestnicząc w Eucharystii, otwórzmy nasze serca na niepojętą miłość Boga do człowieka i odpowiedzmy również miłością.
  2. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii – Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również wpłacane na konto parafialne. O 15:15 zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W poniedziałek o 18:30 zapraszam na katechezę dla dorosłych.
  4. We wtorek świętować będziemy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. O 8:00 zapraszam na Mszę św. w intencji Stolarzy, Cieśli, Imienników św. Józefa i za ++ stolarzy.
  5. W środę o 7:15 różaniec i nabożeństwo do MBNP, Msza św. o 8:00.
  6. W czwartek od 16:00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za powołanych z naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o 16:30 zapraszam Dzieci na Drogę Krzyżową – proszę o przyniesienie krzyżyków, o 17:00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie Dzieci Maryi.
  7. W piątek od 9:00 do 17:00 cicha adoracja Najświętszego sakramentu – zachęcam do zapisywania się na godzinne dyżury w celu zapewnienia bezpieczeństwa, po Mszy św. Droga Krzyżowa ulicami Palowic trasą z kościoła na cmentarz.
  8. W sobotę o 7:30 Godzinki ku czci NMP, o 8:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  9. Za tydzień Niedziela Palmowa – Zespół Caritas będzie sprzedawał palmy, poświęcenie palm na każdej Mszy św., Mszę o 10:30 rozpoczniemy uroczystą procesją sprzed zakrystii. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby Parafii.
  10. W nowym „Gościu Niedzielnym” wyjaśnienie, o co chodzi w zwyczajach ostatnich dni Wielkiego Postu, dla dzieci jest „Mały Gość” z dodatkiem na Wielki Post „Módl się z Jezusem”.
  11. W zakrystii są do nabycia „Paschaliki” – świece Caritas na stół wielkanocny w cenie 9 zł.
  12. Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uroczystego przebiegu wizytacji biskupiej w naszej Parafii.
  13. Niech Pan Bóg czuwa nad nami i nam błogosławi!